درباره ما

صنایع فلزی البرز واقع در شهر شیراز و با اتکا به بیش از 30 نفر از کارکنان و کارشناسان با تجربه و ماهر خود و تجهیزات به روز و پیشرفته، تاکنون بیش از 760 پروژه را با موفقیت به اجرا رسانده و تحویل کارفرمایان خویش داده است. برای جلوگیری از کثیفی و پاشیدن رنگ به محل نصب ساختمان علاوه بر طراحی تمام مراحل تولید و ساخت محصولات در کارخانه انجام می شود و فقط نصب در محل انجام میگردد و احتیاجی به رنگ آمیزی بعد از نصب درب، نرده و حفاظ در محل نمی باشد. هدف ما تولید انبوه این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای جایگزین شدن آنها با نرده و حفاظ معمولی است.

SVG

قیمت مناسب

صنایع البرز برای ساخت محصولات خود از دستگاه های اتوماتیک و درجه یک در سطح استاندارد جهانی استفاده نموده و با تولیدی انبوه، قیمتی مناسب را فراهم آورده است.

SVG

پشتیبانی قوی

از مهمترین ویژگی های صنایع فلزی البرز ارائه پشتیبانی سریع و آنلاین و ارسال رایگان کارشناس برای بازدید از پروژه، می باشد که این شرکت را از رقبا متمایز ساخته است.

SVG

کیفیت بالای محصولات

استفاده از مواد اولیه مرغوب، پرسنل متخصص، رنگ های الکترواستاتیک و همچنین دستگاه های اتوماتیک و درجه یک باعث کیفیت بالای محصولات البرز شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خرید محصولات و یا اخذ مشاوره رایگان برای محصولات صنایع فلزی البرز با ما در ارتباط باشیدشماره تماس : 09171153362
مشتریان ما

افتخار همکاری با سازمان های معتبر

نیروی انتظامی شیراز
ارتش جمهوری اسلامی ایران
شهرداری شیراز
دانشگاه علوم پزشکی شیراز